BİZİM HİKAYEMİZ

BİZİMLE BİRLİKTE;
GEÇMİŞİN DERİNLİĞİNİ VE GELECEĞİN KEŞFİNİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?

Geçmişten gelen lezzet dolu tecrübelerimiz, bugün geliştirdiğimiz çılgın fikirlerimiz ve geleceği yakalayan muhteşem ürünlerimizle geçmişin derinliğini geleceğin keşfi ile buluşturuyoruz.

Kalitenin, lezzetin ve hizmetin ayrılmaz bir bütün olduğu ilkesiyle yola çıkan Tarihi İstanbul Kumpir ilk olarak 23 Ağustos 1990’da Almanya’nın Köln şehrinde faaliyetine başlamıştır. Kısa sürede tüketicilerin beğeni ve takdirini kazanması ile birlikte yoğun franchise talebi gelmeye başlamıştır. Franchise alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Tarihi İstanbul Kumpir günümüzde 3 kıtada 10’dan fazla ülkede 13 bayisi ile uluslararası arenada geçmişin lezzetini bugün ve gelecekle buluşturmaya devam ediyor.

Kısa sürede uluslararası pazarlarda elde ettiğimiz başarıların ardından ana vatanımız Türkiye’den gelen yoğun franchise taleplerini değerlendirerek Tarihi İstanbul Kumpir markasını ülkemizde de hak ettiği yere getireceğimizin inancını taşımaktayız.

Tarihi İstanbul Kumpir konsepti en taze ve kaliteli malzemelerden seçilmiş ürünlerin müşterilerle buluştuğu ve yine müşterilerimizin keyifli vakit geçireceği sıcak bir atmosferi içinde barındırmaktadır.

2019 © MBB Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti

tarihi_istanbul_kumpir_arkası_şefaf_A4.p