BİZİM YEMEĞİMİZ

BİZDE KUMPİR

Bizdeki kumpirin içerisinde her damak tadına uygun malzemeler geleneksel ve eski yöntemlerle fırınlanmış ve ortadan ayrılmış patatesin içerisinde natürel tereyağı ve kaşar peynirinin lezzet dansı ile buluşmaktadır.
 

BİZDE MAKARNA

Bizdeki makarnalar buğdayın en kalitesinden seçilmiş ph değeri yüksek suyun içerisinde kaynayarak coşmakta ve harikalar yaratan ustalarımızın hazırladığı birbirinden özel soslarla harmanlamaktadır.
 

 BİZDE PİZZA

Bizde her gün en kaliteli undan taze pizza hamuru hazırlanmaktadır. Hamurun el ile yoğrulup, yuvarlandığı ve elle açıldığı pizzalarımız alevlerin ortasında en mükemmel ısıda tadına tat katmaktadır.
 

BİZDE SALATALAR

Bizde salatalar gök kuşağının renklerini yansıtmaktadır. Özenle seçilmiş sebzeler birbirinden özel soslar ve halis zeytinyağının karışımı ile en gözde lezzetlerimizin arasında yer almaktadır.
 

BİZDE WAFFLE

Bizde waffle en iyi ve en taze malzemeden, yanık olmayan, gevrek iyi pişmiş hamurdan yapılmaktadır. Kakao ve sütün en ideal oranda olup ve içerisindeki diğer tatlara ayrı bir lezzet katmaktadır.
 

BİZDE TATLI

Bizde tatlı düş ile gerçeğin tam orta yerdeki lezzetli buluşmasıdır. Tatlı sohbetlerinize tatlı tatlı eşlik eden ve geçmişten günümüze çok farklı lezzetleri içerisinde barındıran tatlılarımızda katkı maddesi ve glikoz bulunmamaktadır.

BİZDE DONDURMA

Bizde dondurma doğanın içinden gelen lezzetlerine sağlık kattığımız, farklı damak zevklerine hitap eden, yeni lezzetlere açık dondurma gurmeleri için hazırladığımız lezzetlerden oluşmaktadır. %100 doğal meyvelerden, taze kuruyemişlerin sütlerinden, bitter çikolatadan yapılan ve laktoz içermeyen vegan dondurmalarımız; proteinini bitkisel olarak karşılamakta ve doyumsuz bir lezzeti sizlerle buluşturmaktadır.

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle yeni iş fırsat, yatırım, bayilik ve franchise veren firma olarak yukarıda belirtilen kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.

2019 © MBB Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti

tarihi_istanbul_kumpir_arkası_şefaf_A4.p