FRANCHISING SİSTEMİMİZ

YENİLİKÇİ AYNI ZAMANDA FARK YARATAN YENİ
“Mini & Freestander”
KONSEPTLERİMİZLE YATIRIMCI İÇİN EN KAZANÇLI İŞLETMEYİ UYGULAMAKTAYIZ.

İşletmenin yer alacağı lokasyonun belirlenmesinde uzman ekibimizin belirlediği kriterler ve saha gözlemleri doğrultusunda hareket ederek doğru yer seçimi konusunda rehberlik etmekteyiz.

Seçilen yerin konumu, büyüklüğü ve cephesine göre alanında uzman teknik ekibimizle mimari konseptin oluşumunu sağlamaktayız.

Birbirinden lezzetli zengin ürün menümüzle her yaştan geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Belirli periyodlarda gerçekleştirdiğimiz yatırımcı ve personel eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişime destek vermekteyiz.

Etkin raporlama sistemimiz, düzenli saha ziyaretlerimiz ve gizli müşterilerimizle 360 derece kalite takip sistemi gerçekleştirmekteyiz.

Sektörün en güçlü tedarikçileri ile geliştirdiğimiz işbirliği sayesinde kalitenin devamlılığını sağlamaktayız.

Reklam, tanıtım, kampanya ve promosyonlarla tüm bayilerimizi desteklemekte ve iş hacimlerinin artmasına katkı sağlamaktayız.

Markamızın kurumsal kimliği çerçevesinde kullanılan ambalaj, servis materyalleri, p.o.p gibi tüm basılı malzemeler tarafımızdan işletmeye tüketim yoğunluğuna göre ulaştırmaktayız...

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle yeni iş fırsat, yatırım, bayilik ve franchise veren firma olarak yukarıda belirtilen kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.

2019 © MBB Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti

tarihi_istanbul_kumpir_arkası_şefaf_A4.p